vanilliowynotes.pl

vaniliowynotes-blog ogólnotematyczny

fajne stylizacje
Lifestyle Moda

Fajne stylizacje z letnimi sukienkami

Letnie zwiewne sukienki pasują dosłownie każdej kobiecie. Niezależnie od tego, ile masz lat, jaki masz styl, jak nosisz się na co dzień czy jaki jest typ twojej figury, śmiało możesz je nosić, zawsze czując się w nich znakomicie. Staraj się jednak wybierać takie kreacje, które rzeczywiście będą do ciebie pasować. Niekoniecznie musisz przecież wciskać się w obcisłe sukienki, w którym ledwo co da się oddychać, jeżeli wiesz, że masz do ukrycia trochę ciałka i wolałabyś mimo wszystko nie odsłaniać go przed innymi. Bardzo fajne stylizacje letnie i wiosenne można też tworzyć z kreacji o luźniejszych krojach. Te odcinane pod biustem znakomicie kryją różne mankamenty ciała.

Projektanci mody starają się teraz dbać o wszystkie kobiety – i te szczupłe, i te bardziej puszyste. Sukienki, które kieruje się do pań w większych rozmiarach, na ogół mają specjalne fasony, które potrafią zmieniać proporcje figury. To właśnie one są w stanie wyraźnie cię wyszczuplić. Idealnie będą leżeć na twojej figurze, podkreślając jej walory, a ukrywając drobne i mało znaczące mankamenty. Pamiętaj też, że jesteś w stanie się wyszczuplić i wysmuklić nie tylko z pomocą odpowiedniego fasonu, ale także i koloru. Najlepiej zadziała tutaj czerń oraz wszelkiego rodzaju ciemne gładkie tkaniny. To, czego powinnaś natomiast unikać, to bardzo jasne barwy (przede wszystkim biel) oraz większe wzory.

A z czym łączyć te wszystkie sukienki na lato? Jak je zestawiać z pozostałymi elementami garderoby oraz biżuterią, butami i różnego rodzaju dodatkami, aby tworzyć spójne, atrakcyjne i po prostu fajne stylizacje? Przede wszystkim nie możesz bać się kombinacji. Odpuść sobie dążenie do całkowicie idealnego wizerunku i pozwól sobie na popełnianie pewnych błędów. Jeżeli za każdym razem będziesz dobierać do letniej sukienki te same proste i klasyczne dodatki, zawsze będziesz wyglądać tak samo, a nie o to chodzi w modzie. Spróbuj więc zgrać zwiewną, lekko rozkloszowaną kreację z ciężkim obuwiem albo elegancką marynarką i złotą biżuterią. Teraz takie nieoczywiste połączenia są w modzie! Przetestuj je i odmień swój wizerunek.

Sukienki na lato z powodzeniem wykorzystasz też jesienią oraz… zimą! I to nawet te lekkie, kojarzące się jednak głównie z okresem wakacyjnym. Aby nie było ci w nich zbyt zimno, zakładaj do nich obcisłe swetry, zarzucaj na nie grube pulowery i łącz stroje z wysokimi kozakami. Jeżeli jednak nie jesteś przekonana do tego rodzaju stylizacji, możesz je sobie oczywiście odpuścić i letnie sukienki damskie nosić wyłącznie latem.