vanilliowynotes.pl

vaniliowynotes-blog ogólnotematyczny

sukienki mama i córka
Moda

Sukienki mama i córka – co to takiego?

Wraz ze swoją córką jesteście do siebie tak podobne, że można powiedzieć, iż twoja pociecha jest twoją młodszą kopią? Najprawdopodobniej macie więc podobny styl ubioru i też lubicie podobnie się ubierać. Teraz możecie pójść w tej kwestii o jeden krok dalej, wybierając dla siebie wspaniałe i jakże oryginalne sukienki mama i córka. Są to zestawy sukienek kierowanych właśnie do mam i córek. Każdy komplet składa się z dwóch kreacji – jedna dla dorosłej kobiety, druga dla jej małej dziewczynki. Sukienki mogą być identyczne, ale czasem pojawiają się w nich pewne drobne różnice. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, jednakże będą różnić się np. sposobem budowy czy dekoltem. Ty możesz chcieć podkreślać swój biust, podczas gdy twoja córka dużo lepiej poczuje się w mocniej zabudowanej kreacji. Takie komplety pozwolą wam zabawić się modą. Nie należy bowiem podchodzić do niej zbyt poważnie.

Sukienki przygotowane z myślą o mamach i córkach wykorzystacie na wiele sposobów. Mogą one stać się pretekstem do zrobienia sobie wspólnego rodzinnego popołudnia czy prawdziwego babskiego wieczoru. Koniecznie się do tego przygotujcie. Wykonajcie sobie podobny makijaż albo identyczne fryzury, następnie wystrójcie się w swoje nowe kreacje i rozpocznijcie prawdziwą zabawę. Możecie robić wtedy to, co tylko przyjdzie wam do głowy – gotować, tańczyć i skakać do energetycznej muzyki, zrobić sobie domowe spa z różnymi zabiegami kosmetycznymi albo po prostu zalec na kanapie i do późnej nocy oglądać filmy romantyczne. W takich sukienkach możecie równie dobrze pojawić się na zorganizowanych imprezach. Jeżeli wystąpicie w nich na uroczystości rodzinnej, na wszystkich wywrzecie olbrzymie wrażenie. Nikt nie przejdzie obok was obojętnie. Po prostu nie będzie się dało was nie zauważyć!

Jako że takie komplety sukienek zyskały ostatnio na popularności, bo zostały wypromowane głównie na portalach społecznościowych, dziś macie ich do wyboru całe mnóstwo i dzięki temu śmiało możecie sięgać po sukienki mama i córka wyprodukowane w Polsce. W ten sposób wspieracie krajowy rynek. Dostajecie też do wyboru przeróżne warianty ciekawych kreacji, różniących się od siebie krojem, designem, materiałem, przeznaczeniem czy kolorem. Na ogół zachowują one jednak stonowaną kolorystykę. Sukienki kierowane do mam i córek w większości przypadków są jasne i pastelowe – błękitne, różowe lub popielate. Taka kolorystyka pasuje bowiem każdemu i dlatego też staje się wyborem uniwersalnym. Na pewno znakomicie się w niej poczujecie.