vanilliowynotes.pl

vaniliowynotes-blog ogólnotematyczny

fasolki wszystkich smaków Harry Potter
Lifestyle

Oryginalne słodycze – fasolki wszystkich smaków Harry Potter

Pod wpływem inspiracji kultową już historią o Harrym Potterze, powstały niezwykłe i oryginalne słodycze. Bohaterowie książki zajadali się często smakołykami, rodem z czarodziejskiego świata. Jedzenie, podobnie jak cała otaczająca ich rzeczywistość nosiło magiczne cechy. Na podstawie książkowych opisów, udało się odtworzyć i wyprodukować unikalne fasolki Harry Potter, w formie okrągłych i małych żelek. Czym zatem wyróżniają się na tle innych słodyczy?

Wielosmakowa niezwykła podróż

O wyjątkowym charakterze tych żelek świadczy fakt, że są dostępne w różnych, oryginalnych i niestandardowych smakach. Fasolki Harry Potter mają rozmaite warianty. Dzielą się na te słodkie, którymi możemy zajadać się z przyjemnością, takie jak – truskawkowe, bananowe, tutti-frutti, jagodowe, cynamonowe, arbuzowe i wiele innych pysznych rodzajów, oraz te, które często są niezbyt dobre, a czasem wręcz odrzucające, są to fasolki Harry Potter o smaku– wymiocin, mydła, kiełbasy, woskowiny z uszu, dżdżownicy, zgniłego jaja czy brudu. W jednej paczce można znaleźć kilkanaście wariantów żelek. Oczywiście pomieszanych ze sobą, tak aby nigdy nie było wiadomo, na którą tym razem trafimy.

Wyjątkowy prezent na różne okazje

Niezwykłe żelki wzorowane na magicznych słodyczach mogą stanowić oryginalny pomysł na prezent. Z powodzeniem podarujemy je na urodziny, Dzień Chłopaka czy Dzień Dziecka. Ucieszą i zachwycą także każdego fana historii o młodych czarodziejach. Dobrać można do nich także inne, oryginalne słodycze i stworzyć pomysłowy zestaw. Dzięki fasolkom Harry Potter przeniesiemy się do magicznego i fantastycznego świata. Ich zjedzenie gwarantuje również mnóstwo niezapomnianych wrażeń i emocji smakowych. 

Pomysłowa zabawa z fasolkami Harry Potter

Wielosmakowe fasolki można wykorzystać także jako formę ciekawej zabawy. Gra z nimi jest bardzo łatwa. Wystarczy jedno opakowanie, które zawiera połączenie dwóch przeciwnych smaków, tych pysznych i słodkich oraz stojących po przeciwnej stronie – nieprzyjemnych i odrzucających. Opakowanie fasolek Harry Potter zawiera żelki podzielone na kolory, na jedną barwę przypada jeden dobry smak i jeden zły. Wystarczy zamknąć oczy, wylosować i szybko zjeść. Możemy cieszyć się smakiem truskawki lub krzywić się po spróbowaniu zgniłego jaja. To na jaką natrafimy, zależy tylko od naszego szczęścia. Z pewnością okaże się to wciągającą zabawą, która dostarczy uczestnikom dużo śmiechu i emocji. Dzięki fasolkom można także poznać niecodzienne smaki, których zazwyczaj nie zdecydowalibyśmy się nigdy spróbować.

Artykuł sponsorowany